Новини

 • Вже скоро на 1+1 прем'єра т/c«Доктор Віра»

  21 Листопада 2019

  Україна

  Зустрічай новий медичний серіал «Доктор Віра» вже скоро на 1+1. Мирослава Філіпович в серіалі зіграе Доктора хірурга - Анжелу Воронову..

 • Article illustration photo

  1+1 запустив у виробництво новий серіал «Доктор Віра»

  21 Листопада 2019

  Україна

  Виробництвом 30-серійної медичної мелодрами займається «1 + 1 Продакшн». Серіал розповідає про кардіохірурга Віру, чоловік якої раптово зникає. Мирослава Філіпович в серіалі зіграе Доктора хірурга - Анжелу Воронову.

 • Article illustration photo

  28 Жовтня о 21:45 на каналі 1+1 відбудеться прем'єра серіалу "Сидоренки-Сидоренки"

  26 Жовтня 2019

  Україна

  Новий серіал складатиметься з 40 епізодів ,за участю Мирослави Філіпович. У центрі сюжету — дві українські родини — Сидоренки та Сидоренки.Режисером-постановником україномовної комедії став Фелікс Герчиков, оператор-постановник — Олексій Назарук

 • Article illustration photo

  30 вересня, о 21:00 на каналі "Україна" відбудеться прем'єра серіалу "Таємниця Марії"за участю Мирослави Філіпович.

  30 Вересня 2019

  Україна

  Таємниця Марії об'єднує кілька сімей. Відлуння минулого в сьогоденні - це завжди цікаво, коли є дистанція скоєних кроків і вчинків, які відгукуються через час. Вона створює масштаб в цій історії », - каже режисер проекту Микола Михайлов.

 • Article illustration photo

  21 Вересня комедійний мюзикл «Весна для Гітлера» театру Олександра Меламуда в Жовтневому палаці.

  12 Серпня 2019

  Україна

  Варто відзначити, що крім захоплюючій театральної історії глядачі побачать на сцені відому українську актрису Мирославу Філіпович.

 • Article illustration photo

  Прем'єра фільму «Заборонений» за участю Мирослави Філіпович , вийде в прокат 5 вересня 2019.

  09 Серпня 2019

  Україна

  «Заборонений» — український художній повнометражний фільм про життя та загадкову смерть відомого поета-шістдесятника, правозахисника, Героя України — Василя Семеновича Стуса.Реальна історія нескореного поета, історія кохання і зради, людської гідності та підлості. Режисер Роман Бровко. Роль Михайлини Коцюбиньскої зіграе Мирослава Філіпович.

 • Article illustration photo

  Осіння прем'єра серіалу "Таємниця Марії"

  06 Серпня 2019

  Україна

  «Наша історія розбита на два тимчасових проміжки - початок 90-х і наш час. Таємниця Марії об'єднує кілька сімей. Відлуння минулого в сьогоденні - це завжди цікаво, коли є дистанція скоєних кроків і вчинків, які відгукуються через час. Вона створює масштаб в цій історії », - каже режисер проекту Микола Михайлов.

 • Article illustration photo

  Не пропустіть нову українську мелодраму "Колишня"

  05 Серпня 2019

  Україна

  Телеканал 1+1 Восени покаже новий міні-серіал "Колишня",, в серіалі зіграє улюблена актриса глядачів, Мирослава Філіпович.