Новини

 • Article illustration photo

  Прем'єра вистави «Качине полювання» Сучасна постановка з чудовими акторами і театральними прийомами, що викликають WOW-ефект, 12-13 грудня

  01 Листопада 2020

  Україна

  Режисер Віталій Малахов поставив перед собою складне завдання - і блискуче впорався з ним: на сцені Freedom Hall досвідчені глядачі побачать сучасну постановку з чудовими акторами і театральними прийомами, що викликають WOW-ефект. Мирослава Філіпович зіграє Віру - багаторічну коханку, яка раптом забажала змінити свій статус. 

 • Article illustration photo

  19 жовтня, о 21:00 на каналі «Україна» відбудеться прем'єра нової 20-серійної картини «Тінь зірки»

  16 Жовтня 2020

  Україна

  Мирославі Філіпович дісталось дуже незвичайна роль, в якій вам ще не довелося бачити. Режисер-постановник - Станіслав Рубенчік. Продюсери - Ірина Чемерис, Ірина Заря. Виробництвом картини займалася компанія «Українська продакшн студія». Зйомки проходили в Києві і Київській області в 2019 году. 

 • Article illustration photo

  Зустрічайте премьеру «Сидоренко-Сидоренко. Ремонт стосунків» вже 19 жовтня о 20:45 на 1+1.

   15 Жовтня 2020

  Україна

  Герої серіалу продовжать займатися вирішенням своїх насущних проблем, радіти маленьким і великим перемогам, а також потрапляти в комічні ситуації. В серіалі зіграє улюблена актриса глядачів, Мирослава Філіпович.

 • Article illustration photo

  Вже зовсім скоро осіння прем'єра на 1+1 т/c "Сидоренки-Сидоренки" 2 сезон, в серіалі зіграє улюблена актриса глядачів, Мирослава Філіпович.

  22 Вересня 2020

  Україна

  У другому сезоні серіалу батьки відправлять Вову і Рому до вищих навчальних закладів. Хлопці поступово почнуть звикати до дорослого життя. Шлях Олександра Сидоренко до багатства і успіху продовжиться. Олі і Лесі дуже хочеться мати свою справу, але через різних смаків і поглядів на життя жінки ніяк не можуть досягти мети. Герої серіалу продовжать займатися вирішенням своїх насущних проблем, радіти маленьким і великим перемогам, а також потрапляти в комічні ситуації.

 • Article illustration photo

  Розпочато зйомку від 1+1 т/c "Сидоренки-Сидоренки" 2 сезон

  04 Серпня 2020

  Україна

  Попередньо дата виходу серіалу Сидоренки-Сидоренки може відбудуться восени 2020 року. У другому сезоні серіалу глядачів знову чекає зустріч з улюбленою актрисою Мирославою Філіпович в ролі Амалії.

 • Article illustration photo

  РЕЙТИНГ "ЗНЯТО В УКРАЇНІ

  23 Липня 2020

  Україна

  Я дуже люблю ♥ перевтілюватися в протилежних моєму внутрішньому світу героїнь, як це було в серіалі «Доктор Віра» і «Сидоренко Сидоренко»Буду дуже вдячна за ваш голос і підтримку!
  Проголосувати

 • Мирослава Філіпович і Олександр Храпов - «Поверни мені музику».

  13 Липня 2020

  Україна

  Гітара і аранжування: Олександр ХраповОператор: Юрій ЖдановМонтаж: Kateryna TsvighunУлюблені мої, робіть те, чого хочеться, не відкладайте справи на потім, інакше ніколи так і не реалізуєте свої мрії.